Visit Us On Facebook
 

Lampa UV oczywiście na naszym rynku znajduje się mnóstwo lamp do tipsów. Podczas zakupów mamy nie lada dylemat co wybrać. Ten dylemat dosięgną również i mnie, jakoś sobie z tym poradziłam :)

Zdecydowałam się aby zagościły u mnie dwie lampy: jedną z lamp jest wersją tańszą, którą zakupiłam początkowo do stylizacji paznokci dłoni jednak w tej chwili używam jej wyłącznie do stylizacji paznokci stóp (pedicure) ta opcja na obecną chwilę jednak zarezerwowana jest tylko dla mnie :), druga droższa lampaz wyłącznym przeznaczeniem do stylizacji paznokci (manicure)  :)

Obecnie nie posiadam lampy LED chociaż znacznie skróciło by to czas mojego działania. Jednak mam nadzieję że już niedługo również ten rodzaj lampy pojawi się w moim kąciku.

Lampa do paznokci którą głównie się posługuję posiada wyświetlacz LCD dzięki któremu widzę czas jaki pozostał do zakończenia danego cyklu stylizacji (mogę dowolnie ustawiać czas w którym lampa będzie pracowała) – zakończenie pracy sygnalizowane jest dźwiękiem.

Bardzo wygodne ustawienie przycisków ułatwia ustawienie odpowiedniego czasu pracy urządzenia w danej serii stylizacji.

lampa-UVDodatkowo w lampie wbudowany został wentylator który idealnie moim zdaniem nadaje się podczas suszenie paznokci stylizowanych np. zwykłymi lakierami do paznokci. W lampie zamontowany jest również elektroniczny czujnik dłoni (dzięki temu lampa zaczyna pracę dopiero wtedy gdy w lampie znajduje się dłoń – jest to bardzo wygodne a zarazem oszczędne).

Lampa UV którą się głównie posługuję posiada 4 świetlówki o łącznej mocy 36W. Bardzo przydatna w lampie jest osłona która chroni wzrok przed kontaktem z dawką promieni UV.

Jak dla mnie i na obecne moje potrzeby ten rodzaj lampy jest wystarczający. Świetnie pracuje, sprawdza się w 100%

Lampa tańsza którą posiadam jest standardowym modelem, bez jakichkolwiek wyświetlaczy, czujników czy też dodatkowych innych bajerów. Posiada również 4 świetlówki o mocy łącznej 36W. Jednak szczerze mówiąc nie jestem z niej zadowolona i szczerze nie polecam takiego zakupu.

Lampa-UV-białaOczywiście spełnia swoją rolę jednak żarówki w niej bardzo szybko przepalają się (wcześniej pracowałam tylko na niej była przeznaczona tylko do stylizacji paznokci dłoni). Świetlówki długo nagrzewały się a do tego jeszcze w trakcie pracy często jedna z nich denerwująco migała. Ogólnie wykonanie tego rodzaju lamp nie powala – wszystkie elementy w lampie praktycznie latają :)

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj