Visit Us On Facebook
 

Wiele się słyszy opinii na temat tego czy zainwestować  i zakupić sobie frezarkę do stylizacji paznokci czy też lepiej sobie odpuścić.

Osobiście uważam że frezarka jest niezbędnym urządzeniem które powinna posiadać każda stylistka paznokci bez znaczenia czy zajmujemy się stylizacją hobbistycznie i tylko sporadycznie swoim znajomym wykonujemy cuda na pazurkach czy też posiadamy swój własny salon.

Praca przy pomocy frezarki oszczędza nasz cenny czas!!!

Dokładnie tak pracując z nią znacznie szybciej możemy nadać odpowiedni kształt pazurkom. Dodatkowo jest niezastąpiona podczas ściągania masy żelowej. Teraz nie wyobrażam sobie żeby mogło jej u mnie zabraknąć!

Praca z frezarką jak najbardziej tak, ale uważam że każda osoba która zamierza wykonywać paznokcie żelowe powinna na samym początku swojej przygody nauczyć się pracować pilnikami.  Nie jest to proste zadanie ponieważ podczas pracy pilnikiem trzeba wyrobić sobie nawyk odpowiedniego posługiwania się nim (odpowiednie ruchy podczas obrabiania masy żelowej).

Gdy nie zapominamy o ćwiczeniach :) jak najbardziej możemy korzystać z narzędzi które znacznie ułatwiają życie :)

Oto moje cudeńko :)

frezarka

Moc mojej frezarki to 220-240V/50Hz 10Wat jak dla mnie jest to wystarczający model który spełnia moje oczekiwania. Regulacja obrotów pozwala na odpowiednie dostosowanie urządzenia do tępa swojej pracy.

Frezarka na dobrą sprawę w prawie 80% może zastąpić używanie zwykłych pilników do stylizacji paznokci zarówno żelowych jak i akrylowych.

Inwestycja w frezarkę nie jest zbyt dużym wydatkiem wszystko zależy od firmy oraz od rodzaju frezarki (na rynku znajduje się bardzo wiele modeli również tych gdzie ceny urządzenia są kolosalnie wysokie).

FREZARKA do paznokci = OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, PRECYZJA

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj