Visit Us On Facebook
 

Od dwóch tygodni miałam możliwość testowania produktu który podbił nie tylko moje serce!!! :) Pierwszy raz spotkałam się z tak świetnym produktem – warto było czekać.

Poprzednio pracowałam na produkcie 2w1 czyli (top i baza w jednym opakowaniu). Szczerze mówiąc byłam zadowolona z tego produktu, jednak podczas ściągania lakieru hybrydowego nie było już tak łatwo :( być może przez to że produkt ten maił podwójne zastosowanie dodatkowo jego przyczepność nie była w 100% jak dla mnie zadowalająca.

Jednak po użyciu nowości jaką oferuje Misteo Milano już z niej nie zrezygnuję :)

Idealna konsystencja produktu, świetnie rozprowadza się zarówno na naturalnej płytce paznokcia jak i na sztucznie zbudowanej formie.  Lakier hybrydowy PERMANENTE UV SOAK OFF BASE (baza) Mistero Milano jest rewelacyjny, świetnie sprawdza się na problematycznej płytce paznokcia!!!

Doskonała wręcz przyczepność lakieru hybrydowego nawet podczas zastosowania u osób stosujących leczenie hormonalne. Bardzo często podczas stosowania właśnie takiej terapii nawet najlepszy lakier hybrydowy może nie być tak trwały na naszych paznokciach jakbyśmy oczekiwały. Obecnie po zastosowaniu magicznej bazy przyczepność lakieru hybrydowego jak dla mnie jest niesamowita (kolorowa hybryda pięknie przylega – nic się nie marszczy).

Czekałam dłuuugo na tak świetny jakościowo produkt :) 

MM-Baza-i-TopKolejnym jak dla mnie hitem jest Lakier hybrydowy PERMANENTE UV SOAK OFF LUCIDO top Mistero Milano świetnie zabezpiecza już nałożony kolorowy lakier hybrydowy.  Gęstość topu jest rewelacyjna jak dla mnie świetnie się go nakłada nic się nie rozlewa :)!

Dodatkowo nadaje paznokciom niesamowity i długotrwały połysk – świetny efekt końcowy. Znacznie przedłuża trwałość lakieru hybrydowego. Idealne pokrycie paznokci – dodatkowo rzeczywiście produkt ten jest znacznie odporniejszy na zarysowania :) Znajome są zachwycone długotrwałym połyskiem na swoich paznokciach.

Niezwykle istotne jest również to że teraz ściągnięcie lakieru hybrydowego jest niebywale łatwe.

Wystarczy dosłownie parę minut  i przy delikatnej pomocy kopytka wszystko pięknie odchodzi.

Produkt testowałam w pierwszej kolejności na sobie!

Po dokonaniu stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi (z zastosowaniem cudownej pary) praktycznie przez cały czas wykonywałam wszelakie czynności domowe bez użycia ochronnych rękawiczek po prostu chciałam sprawdzić czy moja hybrydowa stylizacji przetrwa chociaż tydzień bez większego uszczerbku i wszystko będzie wyglądało tak jak po bezpośrednio nałożeniu na paznokcie produktów.

I kolejny szok paznokcie są w idealnym stanie nie tydzień lecz już dwa tygodnie!

Czas ten w zupełności wystarczy aby stwierdzić czy dany produkt jest wartościowy i spełnia swoje właściwości. Te produkty spisały się na medal!

Znajome również podzielają moją opinię. Pazurki wytrzymują dwutygodniowe testy bez problemu i wciąż są w bardzo dobrym stanie!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić więc Lakier hybrydowy PERMANENTE UV SOAK OFF BASE oraz Lakier hybrydowy PERMANENTE UV SOAK OFF LUCIDO TOP Mistero Milano cena odpowiada jak najbardziej jakości tych produktów!

MOJA OGÓLNA OCENA 6+ ****** produkt godny polecenia WARTO DOKONAĆ TEGO ZAKUPU!!!

Ten wpis został znaleziony w wyszukiwarce Google m.in. na poniższe frazy:
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1839 pRB38zX__lUH4RaSbNWz6Kex8szE7_WHkbm88RJkJBjO61KBxDxceJLrJeUeZOc2 b5f2f919a5539af9d7d1fdbb14357e194a2bea3e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
 • mistero milano flexy baza opinie

  2 Odpowiedzi do “Hybryda na paznokciach – Baza i Top Mistero Milano”

 1. Nie testowałam tej firmy, chociaż hybrydy ogólnie uwielbiam :) noszę nawet 3 tygodnie (moje paznokcie rosną dosyć wolno), chociaż moje serce skradł semilac :) testowałaś?

   
  • Hej :) Dziękuję za komentarz :) Parę miesięcy temu odkupiłam jeden kolorek miętowy. Byłam zadowolona z jego jakości jednak bardzo nie podobało mi się krycie tego produktu (być może to wina odcienia – musiałam nałożyć 3-4 warstwy). Chciałabym również przetestować inne odcienie tej firmy aby móc się rzetelnie na ten temat wypowiedzieć :) Miałam również parę kolorków z Indigio – ale moim zdaniem szału niema. Po skończonych buteleczkach postanowiłam wypróbować Mistero milano i jak na razie nie mam na co narzekać produkty przypadłymi do gustu (najlepiej jak do tej pory mi się na nich pracuje). :)

   Zgadzam się że hybrydy to świetna sprawa :) Moje paznokcie troszkę szybciej rosną i uzupełnianie nową hybrydę muszę nakładać co dwa tygodnie minimum :) , ale jest pretekst aby zająć się sobą :)

   Jeśli mogę spytać na jakich odcieniach pracujesz z SEMILACA?

    

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj