Visit Us On Facebook
 

Przed zdecydowaniem się na hybrydową stylizację paznokci warto dowiedzieć się co nieco na temat przeciwwskazań do stosowania tej metody.

A więc tak…

Jeśli płytka paznokcia jest zdrowa lakier hybrydowy może utrzymać się na niej nawet ponad 4 tygodnie! Jednak wszystko uzależnione jest od stanu naszych paznokci! Należy pamiętać , że niestety nie każdy paznokieć jest taki sam.  W przypadku niektórych kobiet lakier hybrydowy utrzymuje się niestety tylko kilka dni.

Paznokcie wykonane metodą hybrydową wyglądają bardzo naturalnie :)

Dzięki wzmocnionej formule lakier ten nie odpryskuje oraz jest znacznie odporniejszy na uszkodzenia.

Niestety istnieje wiele przeciwwskazań do tego, aby wykonać paznokcie hybrydowe. Niezależnie od tego jak bardzo nasza klientka prosiłaby właśnie o taki zabieg nie możemy się na niego zgodzić, gdy na płytce paznokcia zauważymy jakąkolwiek zmianę, która może sugerować zmiany grzybicze.

Nawet, jeśli w pierwszej chwili klientka będzie miała do nas bardzo duże pretensje należy jej grzecznie wytłumaczyć, dlaczego jest to tak istotne, aby nie wykonywać w jej przypadku paznokci hybrydowych ani innej metody stylizacji paznokci.

hybryda-przeciwwskazaniaPodstawowymi przeciwwskazaniami do wykonania manicure hybrydowego są liczne choroby paznokci najczęściej, są to zakażenia grzybami drożdżopodobnymi oraz dermatofitami, zaburzenia gospodarki hormonalnej (zmniejszają przyczepność lakieru hybrydowego).

Również, gdy płytka paznokcia jest bardzo krucha i zniszczona nie powinniśmy decydować się na zabieg hybrydowy – w takim przypadku należy rozpocząć kurację regenerującą a zabieg hybrydowy wykonać dopiero, gdy paznokcie zostaną zregenerowane.

Osoba wykonująca stylizację paznokci powinna na samym początku bardzo dobrze obejrzeć paznokcie swojej klientki!!!

Wszelakie nierówności i nieprawidłowości na płytce paznokcia np. paznokcie osłabione po uprzednim założeniu sztucznych paznokci (tipsów), płytka oddzielająca się od łożyska, przerosty oraz zgrubienia, przebarwienia mogą wpływać na przyczepność i trwałość zabiegu hybrydowego.  W takim przypadku możemy spodziewać się, że manicure hybrydowy będzie nam znacznie krócej służył niż podczas wykonania tego zabiegu na w pełni zdrowej płytce.

Warto poświęcić odrobinę więcej czasu swojej klientce, aby przeprowadzić odpowiedni wywiad.

Czasem wystarczy tylko drobna regeneracja i bez problemu później można zastosować manicure hybrydowy.

Ten wpis został znaleziony w wyszukiwarce Google m.in. na poniższe frazy:
  • manicure hybrydowy przeciwwskazania
  • przeciwwskazania do manicure hybrydowego
  • manikure hybrydowy przeciwwskazania

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj