Visit Us On Facebook
 

Kiedy człowiek zaczyna rozumieć co sprawia że śmieje się sam do siebie chce aby stan ten trwał cały czas. Wychodząc do pracy odlicza minuty do jej końca wiedząc że po powrocie zacznie znów tworzyć i realizować swoje zamiłowanie (hobby, pasję) i znów pojawi się uśmiech na jego twarzy.

Tak też jest właśnie ze mną :) Cały czas w głowie kłębi się wiele pomysłów, wizualizacji jak powinny wyglądać następne paznokcie żelowe, jaka stylizacja była by najlepsza w zastosowaniu na naturalną płytkę paznokcia.

Masa pomysłów jednak jedno wielkie ograniczenie czas!

Gdyby doba miała 48 godzin w 100% można by było spełnić swoje codzienne założenia i plany. Niestety doba ma tylko 24 godziny ale i tak każdą wolną chwilę poświęcam właśnie na stylizację paznokci oraz od niedawna również na pisanie bloga. Dzięki stylizacji paznokci odpoczywam, realizuję swoją pasję.

Stworzyłam swoje zaciszne miejsce, moje atelier :)

Kilka miesięcy temu powoli zaczęłam uzupełniać swój kącik wtedy też postanowiłam wyposażyć go we wszystkie produkty które potrzebne mi będą aby móc tworzyć swoje prace.

Kupiłam biurko, produkty kosmetyczne, urządzenia i już na tym etapie mogłam zająć się realizowaniem swoich pomysłów.

Stylizacja paznokci atelierWarto wyrwać się z rutyny codziennego dnia aby czuć się spełnioną osobą – robiąc to co lubisz nigdy nie pracujesz :)

Wiele osób nazywa mnie samoukiem z powołania – coś w tym chyba jest… :)

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj