Visit Us On Facebook
 

Świetne rozwiązanie które ułatwia nie tylko życie ale również i pracę :)

Wiele osób nie ma pojęcia jak wygląda cały proces stylizacji hybrydowej postaram się chociaż troszkę wytłumaczyć w jaki sposób wykonuje się stylizacje hybrydową na naturalnej płytce.

Cały zabieg trwa około 1 – 1,5 godziny wszystko oczywiście uzależnione jest od rodzaju zdobień itp. szczegółów.

PAMIĘTAMY O DEZYNFEKCJI DŁONI!!!

Podczas tego rodzaju stylizacji paznokci metodą hybrydową zawsze opracowywany zostaje wolny brzeg paznokcia. Warto również zadbać o skórki – powinny one zostać odsunięte. Paznokcie powinny zostać delikatnie zmatowione (jednak nie jest to konieczne zabieg ten wpływa jednak na trwałość lakieru hybrydowego).

NIE PIŁUJEMY PŁYTKI JEST TO NIEDOPUSZCZALNE!!!

Odtłuszczamy płytkę paznokcia, następnie, aby odpowiednio przygotować paznokcie do nałożenia lakieru hybrydowego nakładamy na płytkę specjalną bazę, która ma za zadanie zwiększyć przyczepność oraz trwałość lakieru hybrydowego. Następnie przystępujemy do nałożenia hybrydy (najlepiej nałożyć dwie cienkie warstwy) każda z warstw powinna zostać utwardzona w lampie UV lub też w lampie LED. Całość musi zostać odpowiednio zabezpieczona do tego celu wykorzystuje się specjalny TOP, który zapobiega ewentualnemu odpryskiwaniu warstwy hybrydowej (tą warstwę również utwardzamy w lampie).

lakiery-hybrydoweJeśli płytka paznokcia jest zdrowa lakier hybrydowy może utrzymać się nawet do 4 tygodni (jednak nie zawsze często również przy zdrowej płytce lakier utrzymuje się tylko kilka dni – powodem może być np. przyjmowanie leków hormonalnych, antybiotyków). Istotny jest również kontakt z różnego rodzaju detergenty (niestosowanie rękawiczek ochronnych również wpływa na trwałość zabiegu).

Dzięki regularnym zabiegom hybrydowym unikamy uszkodzenia naturalnej płytki paznokciowej, pozwala to na ,, zapuszczenie” dłuższych paznokci.

Ponowne wykonanie zabiegu zaleca się po upływie 14-15 dni, ponieważ już wtedy widoczny jest dosyć duży odrost.

Warto również wiedzieć, że lakieru hybrydowego nie można zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci w tym celu potrzebujemy specjalnego płynu na bazie acetonu. Dodatkowo potrzebujemy również foli aluminiowej :) Cały zabieg usuwania lakieru hybrydowego trwa ok. 5 minut.

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj