Visit Us On Facebook
 

Oczywiście warto wiedzieć co nie co na temat baz stosowanych w stylizacji hybrydowej na rynku mamy możliwość zakupienia całej masy tego typu produktów.

Jednak którą wybrać, na co zwrócić uwagę podczas zakupów, czego unikać?

W tym wpisie postaram się co nieco przybliżyć tą tematykę. 

Na samym początku gdy zamierzamy zacząć swoją przygodę z lakierami hybrydowymi musimy się do tego odpowiednio przygotować niestety nie wystarczy tylko zakup samych lakierów hybrydowych trzeba zaopatrzyć się również w produkty dodatkowe, dzięki którym stylizacja hybrydowa spełni nasze oczekiwania i będziemy mogły się nią cieszyć przez wiele tygodni.

Oczywiście jeśli nie zależy nam na ochronie naturalnej płytki paznokcia oraz na uzyskaniu kilkutygodniowego pięknego efektu możemy odpuścić sobie czytanie tego wpisu.

BAZA jest niezwykle istotna ponieważ pomaga nam w znacznym stopniu zabezpieczyć naturalną płytkę paznokcia przed zewnętrznymi czynnikami. Odpowiednia (dobra baza) sprawi że podczas nakładania kolorowego lakieru hybrydowego bardzo często nie będziemy musiały używać primera (oczywiście mówimy tutaj o bezpośrednim nałożeniu zarówno bazy jak i hybrydowego lakieru na naturalną płytkę paznokcia wtedy gdy posiadamy dobrą bazę nie musimy używać primera).

WŁAŚCIWOŚCI IDEALNEJ BAZY:

  • przedłuża znacznie przyczepność lakieru hybrydowego
  • ułatwia aplikację kolorowego lakieru hybrydowego
  • podczas ściągania lakieru hybrydowego zabezpiecza naturalną płytkę paznokcia przed jej ewentualnym uszkodzeniem

IDEALNA BAZA POWINNA:

  • posiadać półpłynną konsystencję
  • znacznie przedłużać przyczepność lakieru hybrydowego
  • zabezpieczać naturalną płytkę paznokcia przed czynnikami zewnętrznymi
  • umożliwić utwardzanie jej zarówno w zwykłych lampach UV jak i lampach LED
  • wzmacniać naturalną płytkę paznokcia

Oczywiście przestrzegam przed zakupami oszczędnymi czyli mam tutaj na myśli kupowanie produktów które są bardzo tanie w stosunku do tych które oferowane są na rynku (chińskie wynalazki). Niestety jakość takich produktów jest bardzo kiepska.

Co gorsze tak tanie produkty niestety bardzo często nie są w żaden sposób specjalistycznie testowane. Oszczędzając można wyrządzić sobie wielką szkodę (bądź też swoim potencjalnym przyszłym klientką). Wszystkie ,,wynalazki” nakładane na paznokcie mogą wpływać na osłabienie naturalnej ich struktury. Co gorsze składniki takich baz mogą doprowadzić do alergii.

Decydują się na zakup warto sugerować się rzetelnymi opiniami!

Warto również wybierać znane sklepy z produktami do stylizacji paznokci ponieważ znajdziemy w ich ofercie marki które spełniają wszelakie normy dopuszczone zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Nigdy nie kupujmy baz które są rozlewane (nie pakowane w oryginalnych opakowaniach).

Baza pod hybrydę to pierwszy krok do stworzenia pięknej stylizacji :)

Na rynku znajdziemy również produkty typu 2 w 1 (czyli najprościej mówiąc jest to połączenie bazy którą stosujemy przed nałożeniem kolorowego lakieru hybrydowego oraz topu który pełni rolę wykończeniową i ochronną całości). Dostępne są również od dłuższego czasu produkty 3 w 1 (baza+kolorowy lakier hybrydowy+top).

Produkt ten jest idealny dla osób które bardzo szybko chciały by wykonać stylizację hybrydową na własną rękę np. w domowym zaciszu należy jednak pamiętać że cena takich produktów jest z założenia znacznie wyższa od standardowych kolorowych lakierów hybrydowych – decydując się na zakup kilku kolorów po prostu przepłacamy.

Dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem jest zakup wszystkich tych produktów w osobnych opakowaniach. Jest to podkreślam jedynie moja skromna opinia na ten temat :) Każdy musi wybrać produkt który będzie jego zdaniem dla niego najodpowiedniejszy.

Najpopularniejsze firmy to: Semilac, Mollon, Mistero Milano, Indigo, Gelish, CND – warto zaopatrzyć się w produkty które oferują.

Ten wpis został znaleziony w wyszukiwarce Google m.in. na poniższe frazy:
  • najlepsze bazy hybrydowe do paznokci

 Zostaw odpowiedź


<= Skopjuj Ten Kod

<= Wklej Kod Tutaj